Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Капакът от неръждаема стомана се сваля лесно и торбичките се подменят бързо и удобно. Вътрешната пластмасова кофа също се вади лесно.
В комплект със скоба от неръждаема стомана, с която лесно се монтира към стената. Самият кош също се сваля лесно от стената за цялостно почистване.
Пластмасовата основа на коша предотвратява едновременно повреждането на пода и приплъзването на коша.
Съвместим с торби за смет с връзки Brabantia PerfectFit размер А, които се поставят и изваждат бързо и лесно, а краищата им гарантирано не стърчат навън от коша.
Ако искате да създадете елемент на дизайнерски интериор в банята и тоалетната, можете да съчетаете цветово този кош с четка за тоалетна, държач за тоалетна хартия и диспенсър за сапун от Brabantia. А в сериите Matt Steel и Brilliant Steel можете да добавите и държач за резервна тоалетна хартия в същия стил.
Fisa tehnica
Кошчета за боклук |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Oţel |
| Destinate pentru | Interior |
| Capacitate | 3 l |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Forma | Rundă |
| Tipul deschiderii capacului | Mână |
| Înălţime | 28 cm |
| Lăţime | 18 cm |
| Greutate | 0.9 Kg |
| Diametru | 18 cm |