- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кошчета за боклук |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Material | Oţel |
| Forma | Rundă |
| Tipul deschiderii capacului | Mână |
| Înălţime | 71 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Greutate | 3.984 Kg |
| Diametru | 40 cm |