- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кошчета за боклук |
|
| Culoare | Rosu |
| Material | Oţel |
| Destinate pentru | Interior |
| Capacitate | 5 l |
| Funcții | Pedala |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Forma | Rundă |
| Tipul deschiderii capacului | Pedala |
| Înălţime | 29.1 cm |
| Lăţime | 20.5 cm |
| Diametru | 27.2 cm |