Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кошчета за боклук |
|
| Culoare | Galben |
| Material | Plastic, Oţel |
| Destinate pentru | Interior |
| Capacitate | 3 l |
| Funcții | Pedala |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Forma | Cilindru |
| Tipul deschiderii capacului | Pedala |
| Înălţime | 26.4 cm |
| Lăţime | 16.8 cm |
| Diametru | 16.8 cm |