- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Capacitate: 3 l
- Găleată internă: plastic, detașabilă
- Mecanism Soft Touch - deschidere cu o singură atingere
- Capac din oțel inoxidabil, ușor de îndepărtat
- Montare pe perete - suport din oțel inoxidabil inclus
- Baza previne zgârierea și alunecarea
- Compatibil cu sacii Brabantia PerfectFit mărimea A
- Potrivit pentru a fi combinat cu accesoriile Matt Steel și Brilliant Steel
- Număr de compartimente: 1
- Dimensiuni (HxLxP): 28 x 18 x 18,4 cm
- Înălțime maximă: 39 cm
- Diametru: 18 cm
- Greutate: 0,9 kg
- Culoare: Onix mat
Fisa tehnica
Кошчета за боклук |
|
| Culoare | Матов Инокс |
| Material | Oţel |
| Destinate pentru | Interior |
| Capacitate | 3 l |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Forma | Rundă |
| Tipul deschiderii capacului | Mână |
| Înălţime | 28 cm |
| Lăţime | 18 cm |
| Greutate | 0.9 Kg |
| Diametru | 18 cm |