- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Functii | Temporizator, Iluminare interioară, Baza rotativa detasabila, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Inaltime | 25.8 cm |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 33.4 cm |
| Greutate | 11.5 Kg |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Putere | 700 W |
| Trepte putere | 5 |