- -46,53 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Temporizator |
| Capacitate | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Inaltime | 26.2 cm |
| Latime | 45.2 cm |
| Adancime | 35.3 cm |
| Greutate | 10.5 Kg |
| Putere | 700 W |
| Trepte putere | 6 |
| Garanție | 24 luni |