- -30,68 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Зелeн |
| Functii | Temporizator, Sunet la finalizarea programului, Ceas, Iluminare interioară |
| Capacitate | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Inaltime | 25.5 cm |
| Latime | 44.1 cm |
| Adancime | 32 cm |
| Diametru platou rotativ | 27 cm |
| Putere | 800 W |
| Garanție | 24 luni |