- Produs nou

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Temporizator, Iluminare interioară, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 17 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Cuptor cu microunde |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Inaltime | 18.7 cm |
| Latime | 29.8 cm |
| Adancime | 29.3 cm |
| Greutate | 9.3 Kg |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Putere | 600 W |
| Trepte putere | 6 |
| Garanție | 24 luni |