- -10,23 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Микровълнови фурни |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Temporizator |
| Capacitate | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stânga |
| Modalitati gatire | Conventional |
| Programe predefinite | Dezghețarea |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 35.6 cm |
| Putere | 700 W |