- -5,11 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Material carcasa | Metal, Sticlă, Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Termostat, Temporizator, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 46 l |
| Tip gatire | Coacere |
| Accesorii incluse | Tavă de copt |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Durata temporizarii | 90 min |
| Putere | 1500 W |
| Temperatura maxima | 250 C |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 33 cm |
| Latime | 59 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Greutate | 12 Kg |
| Garanție | 24 luni |