- -70,69 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Rosu |
| Functii | Termostat |
| Capacitate | 0 l |
| Diametru | 32 cm |
| Numar programe | 1 |
| Tip gatire | Coacere |
| Tip produs | Cuptor electric pentru pizza |
| Putere | 2300 W |
| Trepte putere | 5 |
| Temperatura maxima | 400 C |
| Inaltime | 32.5 cm |
| Latime | 43 cm |
| Adancime | 42 cm |
| Garanție | 24 luni |