- -35,79 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Material carcasă | Metal, Sticlă, Plastic |
| Culoare | Gri |
| Funcții | Termostat, Temporizator, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Sticlă de protecție |
| Capacitate | 36 l |
| Tipul de gătit | Coacere |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Accesorii incluse | Tavă de copt |
| Tip produs | Gratar electric |
| Durata temporizatorului | 90 min |
| Putere | 300 W |
| Temperatura maximă | 250 C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Înălţime | 59 cm |
| Lăţime | 47 cm |
| Adâncime | 33 cm |
| Greutate | 11 Kg |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |