- -12,73 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Negru |
| Funcții | Termostat, Iluminat, Indicator luminos |
| Capacitate | 35 l |
| Numărul de programe | 3 |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Pereți interiori | Smalț |
| Putere | 1400 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Temperatura maximă | 250 C |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Înălţime | 33 cm |
| Lăţime | 51 cm |
| Adâncime | 32.5 cm |
| Tip plita | Standard |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |