(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Gri |
| Funcții | Termostat, Temporizator |
| Capacitate | 48 l |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 2000 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Înălţime | 46.46 cm |
| Lăţime | 59 cm |
| Adâncime | 33 cm |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Încorporarea |
| Garanție | 24 luni |