(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Culoare | Gri |
| Funcții | Termostat, Temporizator |
| Capacitate | 65 l |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 2000 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Înălţime | 49.4 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 38.35 cm |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Plita electrica | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Garanție | 24 luni |