- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Малки готварски печки |
|
| Material carcasă | Metal |
| Culoare | Negru |
| Funcții | Termostat, Iluminat, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Numărul de programe | 1 |
| Tipul de gătit | Coacere |
| Numărul de plăci fierbinți | 2 |
| Accesorii incluse | Tavă de copt, Grila reversibilă |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 3900 W |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Înălţime | 36 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Plita electrica | Electric |