- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Oţel, Lemn |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Spalat pe maini |
| Înălţime | 13 cm |
| Lăţime | 28 cm |
| Lungime | 18 cm |