- -4,60 €
- Stoc epuizat

- Material: Construcție robustă și ușoară din metal
- Capac convenabil cu mâner din lemn natural
- Design care combină funcționalitatea cu estetica
- Împiedică uscarea pâinii și pierderea prospețimii
- Ușor de curățat - doar cu o cârpă umedă și detergent ușor
- Dimensiuni: 34 x 24 x 18,5 cm
- Culoare: Negru
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Metal, Lemn |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Înălţime | 18.5 cm |
| Lăţime | 34 cm |
| Lungime | 24 cm |