- -4,60 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Cutie |
| Material | Sticlă, Bambus |
| Capacitate | 0.8 l |
| Forma | Rundă |
| Înălţime | 20 cm |
| Lăţime | 10 cm |
| Diametru | 10 cm |