- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Alb, Verde |
| Tip produs | Cutie |
| Material | Polipropilenă, Silicon |
| Capacitate | 3 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde |
| Înălţime | 24.5 cm |
| Lăţime | 16.3 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Greutate | 0.907 Kg |