- -7,16 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Gri, Argintiu, Rosu |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Polipropilenă, Oţel, Silicon |
| Capacitate | 0.95 l |
| Forma | Rundă |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde, Potrivit pentru congelator, Potriviți pentru un cuptor |
| Înălţime | 8.2 cm |
| Lăţime | 17 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Greutate | 0.270 Kg |
| Diametru | 17 cm |