
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Alb, Galben |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Oţel, ABS |
| Capacitate | 1 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 10.2 cm |
| Lăţime | 17 cm |
| Lungime | 23 cm |