(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Biscuiți |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x Кутия |
| Capacitate | 3.5 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Spalat pe maini |
| Înălţime | 20.2 cm |
| Lăţime | 22 cm |
| Lungime | 11.2 cm |
| Greutate | 0.4 Kg |