Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 х Кутия за храна |
| Capacitate | 2 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 6.2 cm |
| Lăţime | 25.5 cm |
| Lungime | 16.7 cm |