(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Silicon |
| Capacitate | 1.5 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 21 cm |
| Lăţime | 1.6 cm |
| Lungime | 24.5 cm |