Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 1 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 6.5 cm |
| Lăţime | 20 cm |
| Lungime | 15 cm |