
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Culoare | alb |
| Înălţime | 47.7 cm |
| Lăţime | 29 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Funcții | Temporizator, Liniște, Функция Swing, Funcția de uscare, Higrometru |
| Capacitatea rezervorului de apă | 2 l |
| Gradul de viteză | 2 |
| Zona recomandată a camerei | 60 м² |
| Wifi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 290 |
| Putere | 230 W |
| Nivel de zgomot | 44 dB |
| Flux de aer | 108 m3/h |
| Capacitate de uscare | 12 l |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |