- Stoc epuizat
Капацитет на изсушаване: 300 ml / ден.
Подвижен резервоар с вместимост 600 мл.
Бутон за включване / изключване със светлинен индикатор
Автоматично изключване при пълен резервоар
Идеален за помещения до 20 м2
Дръжка за удобно транспортиране между различни помещения
Елегантен и изчистен дизайн
Минимална консумация от 23 W
Лесна употреба с един бутон
Индикаторната лампа
Тегло: 0,9 кг
Размери (ДхШxВ): 13,5x10,5x22 см
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Капацитет на изсушаване: 300 ml / ден.
Подвижен резервоар с вместимост 600 мл.
Бутон за включване / изключване със светлинен индикатор
Автоматично изключване при пълен резервоар
Идеален за помещения до 20 м2
Дръжка за удобно транспортиране между различни помещения
Елегантен и изчистен дизайн
Минимална консумация от 23 W
Лесна употреба с един бутон
Индикаторната лампа
Тегло: 0,9 кг
Размери (ДхШxВ): 13,5x10,5x22 см
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Culoare | Negru |
| Destinate pentru | Uscare |
| Capacitatea rezervorului de apă | 600 ml |
| Zona recomandată a camerei | 20 m² |
| Wifi | Nu |
| Nivel de zgomot | 100 dB |
| Capacitate de uscare | 300 ml |
| Utilizare | Intern |