- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 82.5 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Greutate | 13 Kg |
| Тип захранване | Компресор |
| Funcții | Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Culoare | Roz, Negru |
| Lăţime | 31 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | С компресор |
| Tipul operației | Pentru apă rece, Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 месеца |