- -17,90 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 44.4 cm |
| Lungime | 29.7 cm |
| Greutate | 3.5 Kg |
| Metoda filtrului | Carbonizare |
| Culoare | Argint, Negru |
| Lăţime | 18.4 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Garanție | 24 luni |