- Produs nou

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Numărul de filtre | 1 |
| Înălţime | 30.5 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Compatibilitate | 2.7 l |
| Greutate | 2.25 Kg |
| Funcții | Display LED |
| Lăţime | 15 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Tipul operației | Pentru apă caldă |
| Garanție | 24 luni |