- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 520 W
- Sistem de răcire: Compresor
- Agent frigorific: R600a / 16 g
- Putere de încălzire: 420 W
- Putere de răcire: 100 W
- Capacitate apă caldă: 5 l/h (85-95°C)
- Capacitate apă rece: 3 l/h (12-15 °C)
- Temperatură exterioară de funcționare: 10-43 °C
- Sistem de alimentare: Alimentare inferioară a buteliei
- Umiditate de funcționare: ≤90%
- Dimensiuni (L x l x H): 34 x 39 x 106,2 cm
- Greutate: 15,9 kg
- Culoare: Negru
Funcții:
- Comandă tactilă
- Apă caldă
- Apă rece
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 106.2 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Greutate | 15.9 Kg |
| Funcții | Display LED |
| Culoare | Argint, Negru |
| Lăţime | 39 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | С компресор |
| Garanție | 24 luni |