- -57,92 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Verde |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Trepte temperatura | 1 |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino, Târziu |
| Numar produse preparate | 1 |
| Putere | 850 W |
| Trepte putere | 1 |
| Capacitate rezervor apa | 0.9 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Inaltime | 31 cm |
| Latime | 28 cm |
| Greutate | 3.69 Kg |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip alimentare | Tocmai, Doze |