
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Trepte temperatura | 1 |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Cappuccino, Târziu, Makiato |
| Numar produse preparate | 1 |
| Putere | 1080 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.8 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Inaltime | 30.5 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Greutate | 6.12 Kg |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip alimentare | Cereale |