- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Verde |
| Functii | Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso |
| Numar produse preparate | 1 |
| Putere | 7500 mAh |
| Capacitate rezervor apa | 50 ml |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Inaltime | 25.4 cm |
| Latime | 17.8 cm |
| Adancime | 10.2 cm |
| Greutate | 0.67 Kg |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule |