- -141,92 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Oţel |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Curățarea automată, Pisa, Un program Cappuccino, Protecție împotriva supraîncălzirii, Container de lapte mobil |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Cappuccino, Makiato târziu, Apa fierbinte, Târziu, Lapte cald, Dublu espresso, Espresso makiato, Espresso lung, Cafea americană, Flat white |
| Numar produse preparate | 15 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 13 |
| Putere | 1450 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 250 g |
| Capacitate rezervor lapte | 345 ml |
| Capacitate recipient reziduuri | 10 porții |
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 24 cm |
| Adancime | 44 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 14 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Cereale |