- -13,01 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | LCD |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire, Cold drink preparation |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Capsulă |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino, Makiato târziu, Ceai, Ciocolată fierbinte, Espresso lung |
| Numar produse preparate | 30 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.8 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Inaltime | 33 cm |
| Latime | 14 cm |
| Adancime | 33 cm |
| Greutate | 1.9 Kg |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Capsule |