- -20,45 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Albastru |
| Functii | Anti-scară, Un anti-anti-anti-, Oprirea automată, Mod ECO |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | SteamGlide Plus |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 2800 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 300 ml |
| Debit abur (g/min) | 50 |
| Debit jet abur (g/min) | 250 |
| Material talpa | Inox |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | Albastru |
| Garanție | 24 luni |