- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Functii | Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Smart Calc Clean |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 2400 W |
| Presiune maxima | 6 bar |
| Tip produs | Fier, Mașină de călcat |
| Debit abur (g/min) | 120 |
| Debit jet abur (g/min) | 350 |
| Material talpa | Ceramică |
| Lungime furtun | 1.6 m |
| Culoare | Violet |