- -17,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Автоматично размразяване на хладилника |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Capacitate de congelare / 24h | 2 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Sistem de răcire | Static |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 151 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Volumul total brut | 159 l |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa C |
| Înălţime | 123 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Greutate | 33 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 5 ani |