- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Trapa reversibilă |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 71 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 191 l |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N/ST |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Consumul anual de energie | 210 kWh |
| Culoare | Inox |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 262 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 180 cm |
| Lăţime | 57.5 cm |
| Adâncime | 56 cm |
| Greutate | 50 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 60 luni |