- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Trapa reversibilă |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 42 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 210 l |
| Clasa de climă | SN - N - ST |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 178 kWh |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 210 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 146.1 cm |
| Lăţime | 58 cm |
| Adâncime | 57.9 cm |
| Garanție | 24 luni |