(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Full No Frost, Îngheţa |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 8 |
| Volumul net al congelatorului | 101 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 230 l |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | T/SN |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | Full No Frost |
| Consumul anual de energie | 250 kWh |
| Culoare | Inox |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 331 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 186 cm, 186 cm |
| Adâncime | 65 cm, 65 cm |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |