- -12,27 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Management mecanic |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 0 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 90 l |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N, ST |
| Agent de răcire | R600a |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 90 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Secții speciale | Raft legume si fructe |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 850 cm |
| Lăţime | 48 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Greutate | 20.5 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 5 ani |