
Gratarul electric multifunctional Beper P101TOS501 este alegerea perfecta pentru oricine doreste sa-si diversifice rutina culinara. Ofera gatirea rapida, eficienta si sanatoasa a unei varietati de feluri de mancare.
CARACTERISTICI
- Putere 1600 W
- 3 moduri de gatit:
Grill potrivit pentru gatirea carnii, legumelor etc.
Presa pentru gratar potrivita pentru prepararea sandvisurilor/paninii
Suprafata neteda potrivita pentru gatitul oualor
- Placi din aluminiu
- Indicator luminos
- Buton de pornire si oprire
- Termostat reglabil
- Indicator luminos pentru functionare si atingerea temperaturii
- Orificiu si tava detasabila de scurgere a grasimilor
- Maner termoizolant
- Picioare anti-alunecare
- Corp metalic
- Dimensiuni: Latime: 51 cm, Adancime: 30 cm, Inaltime: 13 cm
- Culoare neagra
- Tensiune de alimentare: 220-240 V, 50-60 Hz
- Greutate: 7,5 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Gratarul electric multifunctional Beper P101TOS501 este alegerea perfecta pentru oricine doreste sa-si diversifice rutina culinara. Ofera gatirea rapida, eficienta si sanatoasa a unei varietati de feluri de mancare.
CARACTERISTICI
- Putere 1600 W
- 3 moduri de gatit:
Grill potrivit pentru gatirea carnii, legumelor etc.
Presa pentru gratar potrivita pentru prepararea sandvisurilor/paninii
Suprafata neteda potrivita pentru gatitul oualor
- Placi din aluminiu
- Indicator luminos
- Buton de pornire si oprire
- Termostat reglabil
- Indicator luminos pentru functionare si atingerea temperaturii
- Orificiu si tava detasabila de scurgere a grasimilor
- Maner termoizolant
- Picioare anti-alunecare
- Corp metalic
- Dimensiuni: Latime: 51 cm, Adancime: 30 cm, Inaltime: 13 cm
- Culoare neagra
- Tensiune de alimentare: 220-240 V, 50-60 Hz
- Greutate: 7,5 Kg
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Metal |
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Non-stick, Sistem anti-alunecare, Indicator luminos, Încălzire, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu |
| Inaltime | 13 cm |
| Latime | 51 cm |
| Adancime | 30 cm |
| Greutate | 7.5 Kg |
| Putere | 1600 W |
| Garantie | 24 luni |