- -7,67 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Plastic, Oţel |
| Culoare | Negru |
| Functii | Navă de grăsime / lichid detașabilă, Non-stick, Amovibil, Încălzire, Picioare anti-alunecare |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Latime | 36 cm |
| Adancime | 26 cm |
| Putere | 1500 W |
| Garantie | 2 ani |