- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Барбекю |
|
| Culoare | Argint |
| Tip produs | Barbecue de cărbune, grătar |
| Tip | Detasabil |
| Material | Inox |
| Caracteristici cheie | Inox |
| Material pentru grătar | Oțel inoxidabil |
| Înălţime | 22.5 cm |
| Lăţime | 20 cm |
| Lungime | 52 cm |