- -46,02 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 140 W |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Nivel zgomot | 64 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 650 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Alb |
| Tip lumina | Halogen |
| Design | Convenţional |
| Numar becuri | 1 |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Eficienta energetica | Clasa B |
| Latime | 60 cm |
| Greutate | 8 Kg |
| Garanție | 24 luni |