- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 140 W |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Nivel zgomot | 63 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 650 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Алуминиев |
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Tip lumina | LED |
| Functii | la distanta |
| Design | Convenţional |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa D |
| Inaltime | 58 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 36.5 cm |
| Greutate | 7.23 Kg |